Zahradní nástěnná svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní nástěnná svítidla
| 1 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
774 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
976 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570852) MORRO E27, chrom |
skladem
|
538 Kč |
Celkem 84 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
703 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94796) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94838) Venkovní svítidlo COLINDRES 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 117 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241400) Svítidlo RIGA W1 Black
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241410) Svítidlo RIGA W1S Black
Poslední kus
ihned k expedici
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3230350) Svítidlo KOTOR W1
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570827) VENICE venkovní svítidlo 9W, 433lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
859 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1646093P3) Arbour 4000K SVÍTIDLO VENKOVNÍ NÁSTĚNNÉ 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
873 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 75546 venkovní svítidlo 2xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
640 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 2x10W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570809) venk.svit. BERLIN IP54 čidlo
Poslední kus
ihned k expedici
672 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570805) SEVILLA venkovní svítidlo 160mm, 6W, 402lm
Poslední kus
ihned k expedici
520 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
700 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97484 CALDIERO-C E27 1X9W 950 lm IP44
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Nerezová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8135 VARNA s pohybovým senzorem, 12W, 720lm, IP54
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kolarz (268.60.4) WL WESTMINSTER, Braun., lackiert, 1 flg., E27, 60W, IP54, L 63cm, B 25cm, A 32cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 049 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (900678) NEVIANO nástěnka 11W, 3000lm, 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 056 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
LED2 (5400254) HUGO II, 9W, 540lm, 3000/4000K, IP54, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
1 835 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570808) venk.svit. BERLIN IP54
Poslední kus
ihned k expedici
603 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Led2 (5400154) HUGOII 3000/4000K 9W antracit
Poslední kus
ihned k expedici
1 541 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
