Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
976 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570852) MORRO E27, chrom |
skladem
|
538 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K |
skladem
|
590 Kč |
Celkem 185 produktů
LED reflektor
Extol Light (43272) 1000lm, USB nabíjení s powerbankou, Li-ion
skladem
739 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá
skladem
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Aku LED reflektor
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky
skladem
1 263 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED reflektor
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm
skladem
1 759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10W/20W |
| Světelný tok: | 700lm/1400 lm |
LED reflektor
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem
skladem
1 289 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit
skladem
976 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570852) MORRO E27, chrom
skladem
538 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K
skladem
590 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem
skladem
899 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570851) MORRO 1xE27 IP44, antracit
skladem
477 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Reflektor
Extol Light (43271) oboustranný, 500lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 500 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77095 Andelle LED IP54 10W černá 3000K
skladem
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Extol Light (43122) nabíjecí, s podstavcem, 800lm
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
LED reflektor
Extol Light (43229) reflektor LED, 4500lm, Economy
skladem
759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8940 LED Venkovní nástěnné svítidlo RODEZ LED/12W/230V IP44 800lm 4000K
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Bílá, antracit |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kanlux (45816) LERTO EL E27 IP54
skladem
799 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Kanlux (45818) XERTO EL 20W, CCT, IP65
skladem
1 699 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
