Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem |
skladem
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W |
ihned k expedici
|
568 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
389 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8410 Venkovní nástěnné svítidlo ROMA 1xE27/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá
skladem
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení
skladem
273 Kč
Prachotěsné přisazené svítidlo
Lumax (62700051) LHT051 Svítidlo 18W IP65 1650lm
Poslední kus
ihned k expedici
265 Kč
LED reflektor
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Solární svítidlo
Entac (9570388) LED svítidlo 5W solar 500lm IP65
Poslední kus
ihned k expedici
175 Kč
LED reflektor
Emos ZS2211 LED reflektor HOBBY SLIM, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Reflektor
Retlux RSL 243 LED reflektor 10W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
125 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
