Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč | |
| 2 |
|
Entac (9570402) LED 1W solar 148lm IP44 s čidlem |
skladem
|
283 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570388) LED svítidlo 5W solar 500lm IP65 |
ihned k expedici
|
175 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1723730PN) Hoverfly černé 1x60W 230V
Poslední kus
ihned k expedici
835 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní stropní svítidlo
Avide (9570870) IMPERIAL 1xE27 IP44 Antracit
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (164609316) LED venkovní svítidlo MYGARDEN ARBOUR 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
814 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kanlux (45816) LERTO EL E27 IP54
skladem
799 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570822) TAIPEI venkovní svítidlo IP54, E27
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77115 Zaragoza LED 9W, 800lm,4000K, IP54, čidlo, černá
skladem
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
774 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Extol Light (43229) reflektor LED, 4500lm, Economy
skladem
759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3230350) Svítidlo KOTOR W1
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8740 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
751 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antická bronz, bílá |
LED reflektor
Emos P4539 nabíjecí pracovní, 1000 lm
skladem
749 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Reflektor
Extol Light (43271) oboustranný, 500lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 500 lm |
LED reflektor
Extol Light (43272) 1000lm, USB nabíjení s powerbankou, Li-ion
skladem
739 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Venkovní stropní svítidlo
Palnas (66003481) stropní 1xGX53, IP54, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
703 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
