Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
638 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZY1978 Led Lucerna Vintage Lantern 3AA Timer WW |
ihned k expedici
|
464 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9571467) LED svítidlo 8W solar 700lm pir sensor 4000K IP65 |
skladem
|
458 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8245 Venkovní nástěnné svítidlo KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 134 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95086) Venkovní nástěnné svítidlo CARTAXO 4xLED/1,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94877) Venkovní nástěnné svítidlo INFESTO 1 1xLED/8,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 176 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 8.2 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní nástěnné svítidlo
Top Light LED ELON XL PIR CCT, 16W, 1600lm, IP54, 3000K/4000K/6500K, 30x9,4x8,2cm
skladem
1 199 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98705) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Aku LED reflektor
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky
skladem
1 263 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED reflektor
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem
skladem
1 289 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173173016) Macaw Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem ČERNÁ 1x3W 230V
skladem
1 350 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77185 Cubbington LED IP54 18W, 2200lm černá 4000K
skladem
1 360 Kč
Venkovní lampa
Eglo (96011) LED venkovní lampa SAKEDA LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 539 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Led2 (5400154) HUGOII 3000/4000K 9W antracit
Poslední kus
ihned k expedici
1 541 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97453 CALDIERO 10W E27 IP44 s čidlem, Nerez
Poslední kus
ihned k expedici
1 614 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Nerezová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95112) Venkovní nástěnné svítidlo PASAIA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní lampa
Eglo (96011) Venkovní lampa PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00028) LED reflektor VENUS, LED, 100W, 9000 lm, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
1 654 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Světelný tok: | 9000 lm |
LED reflektor
Kanlux (45818) XERTO EL 20W, CCT, IP65
skladem
1 699 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
