Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Extol Light (43272) 1000lm, USB nabíjení s powerbankou, Li-ion |
skladem
|
739 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm |
skladem
|
1 759 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem |
skladem
|
1 289 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 75546 venkovní svítidlo 2xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
640 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 2x10W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96234) Venkovní nástěnné svítidlo TOLLERA 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
641 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8767 DURANGO 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
651 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (99565) Venkovní nástěnné svítidlo 1xE27/40W/230V IP44
skladem
663 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241410) Svítidlo RIGA W1S Black
Poslední kus
ihned k expedici
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77095 Andelle LED IP54 10W černá 3000K
skladem
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570809) venk.svit. BERLIN IP54 čidlo
Poslední kus
ihned k expedici
672 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní lustr
Rabalux 8164 Venkovní závěsné svítidlo ODESSA 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
678 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7247 DURBE RGBW LED/10W/230V IP54 Wi-Fi Tuya
Poslední kus
ihned k expedici
683 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8681 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
697 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ patina |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
700 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
703 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní stropní svítidlo
Palnas (66003481) stropní 1xGX53, IP54, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
