Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč | |
| 2 |
|
Entac (9570402) LED 1W solar 148lm IP44 s čidlem |
skladem
|
283 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570388) LED svítidlo 5W solar 500lm IP65 |
ihned k expedici
|
175 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570805) SEVILLA venkovní svítidlo 160mm, 6W, 402lm
Poslední kus
ihned k expedici
520 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173023016) LED venkovní osvětlení MYGARDEN MACAW 1xLED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
535 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570852) MORRO E27, chrom
skladem
538 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (153803016) Venkovní nástěnné svítidlo MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
547 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7127 Taverna Venkovní nástěnné svítidlo 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K
skladem
590 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570808) venk.svit. BERLIN IP54
Poslední kus
ihned k expedici
603 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
605 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Solární svítidlo
Solight (WO785-1) se senzorem, 11W, 1200lm, 3CCT, Li-Ion, černá
Poslední kus
ihned k expedici
606 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7935 Halden LED Venkovní nástěnné svítidlo LED/10W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
617 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
GTV PARIS (9600211) 10W, 900lm, 4000K, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Antracitová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
