Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl |
skladem
|
874 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
774 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá |
skladem
|
279 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 754229 venkovní LEIROS E27, černá
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Černá |
Lucerna
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED
skladem
453 Kč
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8119 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 šedá
Poslední kus
ihned k expedici
461 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Šedá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá
skladem
469 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570851) MORRO 1xE27 IP44, antracit
skladem
477 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8049 Venkovní nástěnné svítidlo ALVORADA 2xE27/20W
Poslední kus
ihned k expedici
478 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
LED svítilna s ventilátorem
ProGarden KO-CY8900630 LED svítilna s ventilátorem multifunkční 5v1
skladem
489 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8020 CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní čidlo
Eglo 96457 DETECT ME 3 senzor pohybu+soumrakový snímač exteriérový IP44
Poslední kus
ihned k expedici
509 Kč
Solární nástěnné svítidlo
Entac (9570406) LED 4W solar 700lm 6400K s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
518 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
