Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá |
skladem
|
469 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED |
skladem
|
453 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8029 Venkovní nástěnné svítidlo CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
347 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77094 Rennes LED IP54 10W černá 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
348 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241400) Svítidlo RIGA W1 Black
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Avide (9571452) LED refl. 30W 2760lm
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Zahradní solární lampa
ProGarden KO-CX2100540 Lampa solární zahradní pochodeň s efektem plamene 3v1 78 cm
skladem
364 Kč
Zahradní solární lampa
Entac (9572502) Street solar lampa 800lm 53x16cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
366 Kč
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8149 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Typ: | Stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Avide (9571462) LED reflektor 30W, 2760Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570843) CORONADO 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
433 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
