Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl |
skladem
|
874 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
774 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá |
skladem
|
279 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní lustr
Rabalux 8660 Venkovní závěsné svítidlo LIDA 1xE27/23W
Poslední kus
ihned k expedici
1 812 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94838) Venkovní svítidlo COLINDRES 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 117 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00042) LED reflektor se senzorem, LED, 30W, 2550 lm, 4000 (K), IP65
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
880 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2550 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
862 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570822) TAIPEI venkovní svítidlo IP54, E27
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570827) VENICE venkovní svítidlo 9W, 433lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
859 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1646093P3) Arbour 4000K SVÍTIDLO VENKOVNÍ NÁSTĚNNÉ 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
873 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570805) SEVILLA venkovní svítidlo 160mm, 6W, 402lm
Poslední kus
ihned k expedici
520 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95112) Venkovní nástěnné svítidlo PASAIA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Ledko (LEDKO/00025) LED reflektor VENUS, LED, 50W, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4250 lm |
LED reflektor
Emos ZS1811 LED reflektor FUTURA2, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7247 DURBE RGBW LED/10W/230V IP54 Wi-Fi Tuya
Poslední kus
ihned k expedici
683 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570843) CORONADO 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
433 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97453 CALDIERO 10W E27 IP44 s čidlem, Nerez
Poslední kus
ihned k expedici
1 614 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Nerezová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97484 CALDIERO-C E27 1X9W 950 lm IP44
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Nerezová |
Venkovní stropní svítidlo
Palnas (66003481) stropní 1xGX53, IP54, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8135 VARNA s pohybovým senzorem, 12W, 720lm, IP54
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kolarz (268.60.4) WL WESTMINSTER, Braun., lackiert, 1 flg., E27, 60W, IP54, L 63cm, B 25cm, A 32cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 049 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá |
Venkovní nástěnné svítidlo
GTV PARIS (9600211) 10W, 900lm, 4000K, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (900678) NEVIANO nástěnka 11W, 3000lm, 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 056 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
