Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá |
skladem
|
469 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED |
skladem
|
453 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8020 CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
605 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94877) Venkovní nástěnné svítidlo INFESTO 1 1xLED/8,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 176 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 8.2 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95988) LED Venkovní nástěnné svítidlo SITIA 2xLED/4,8W
Poslední kus
ihned k expedici
860 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní stropní svítidlo
Eglo (96494) LED Venkovní stropní svítidlo ARGOLIS LED/22W
Poslední kus
ihned k expedici
1 034 Kč
| Typ: | Přisazené svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní lampa
Eglo (96011) LED venkovní lampa SAKEDA LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 539 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Emos ZS2211 LED reflektor HOBBY SLIM, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96277) LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem ATOLLARI 2xLED/6W
Poslední kus
ihned k expedici
1 743 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8149 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Typ: | Stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8740 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
751 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antická bronz, bílá |
Reflektor
Retlux RSL 243 LED reflektor 10W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
125 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (172949316) Sand LED Venkovní nástěnné svítidlo antracitové 1x6W 230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 199 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (153803016) Venkovní nástěnné svítidlo MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
547 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 754229 venkovní LEIROS E27, černá
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní stropní svítidlo
Avide (9570870) IMPERIAL 1xE27 IP44 Antracit
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Avide (9571462) LED reflektor 30W, 2760Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77094 Rennes LED IP54 10W černá 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
348 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00028) LED reflektor VENUS, LED, 100W, 9000 lm, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
1 654 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Světelný tok: | 9000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
700 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
