Venkovní osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Venkovní osvětlení
| 1 |
|
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení |
skladem
|
273 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá |
ihned k expedici
|
283 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá |
ihned k expedici
|
229 Kč |
Celkem 185 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
774 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98705) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní lampa
Rabalux 8247 Venkovní lampa KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 748 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8410 Venkovní nástěnné svítidlo ROMA 1xE27/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní lustr
Rabalux 8648 Venkovní závěsné svítidlo KNOXVILLE 1xE27/18W
Poslední kus
ihned k expedici
2 140 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Hnědá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8681 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
697 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ patina |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8119 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 šedá
Poslední kus
ihned k expedici
461 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Šedá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1723730PN) Hoverfly černé 1x60W 230V
Poslední kus
ihned k expedici
835 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 78908 LATINA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
956 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Bílá, šedá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7935 Halden LED Venkovní nástěnné svítidlo LED/10W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
617 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8245 Venkovní nástěnné svítidlo KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 134 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (164609316) LED venkovní svítidlo MYGARDEN ARBOUR 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
814 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní lustr
Rabalux 7130 Taverna Venkovní lustr na řetězu 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
840 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
