Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM |
ihned k expedici
|
46 Kč | |
| 2 |
|
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek |
skladem
|
634 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 236 produktů
Vánoční osvětlení
Emos ZY1970 Vánoční dekorace 10LED XMAS BELL GOLD teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1972 LED vánoční girlanda – zlaté rolničky, 2xAA, teplá b., čas.
Poslední kus
ihned k expedici
190 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2074 vánoční osvětlení 10Led XMAS PAP Angel 2AA T WW
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2031T vánoční osvětlení 288Led XMAS Cluster 2,4m blue
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2200 LED vánoční stromek, 37cm, 2x AA, vnitřní, teplá bílá, čas.
Poslední kus
ihned k expedici
525 Kč
Světelný řetěz
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
634 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Délka: | 750 cm |
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779250 Světelný řetěz venkovní LED PARTY teplá bílá 80 LED
skladem
385 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 16 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel
skladem
959 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Dekorace
Homestyling KO-DD1000520 keramické svítící domky sada 3 ks
skladem
368 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300210 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
569 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100100 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
521 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 7.5 m |
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
519 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva měděná (UM0904 COP)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000410 s LED osvětlením 90 cm
skladem
1 186 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330510 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec umělý - pr. 66 cm, borovice se šiškami, zelený (UKH031)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
