Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Emos D1AC03 Standard LED spojovací vánoční řetěz, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá |
ihned k expedici
|
153 Kč | |
| 2 |
|
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel |
skladem
|
959 Kč | |
| 3 |
|
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m |
skladem
|
539 Kč |
Celkem 236 produktů
Vánoční řetěz
Emos ZY1001 LED vánoční řetěz, 6,4m, studená bílá, programy
ihned k expedici
222 Kč
| Počet žárovek: | 128 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 6.4 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 261 řet. 8fc 100L 10+5m CW TM
ihned k expedici
193 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1972 LED vánoční girlanda – zlaté rolničky, 2xAA, teplá b., čas.
Poslední kus
ihned k expedici
190 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2074 vánoční osvětlení 10Led XMAS PAP Angel 2AA T WW
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové plné, závěsné, barva měděná (UM0868-S COP)
skladem CEN
165 Kč
Spojovací vánoční řetěz
Emos D1AC03 Standard LED spojovací vánoční řetěz, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá
ihned k expedici
153 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Vánoční dekorace
Retlux RXL 61 modrá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2078 LED vánoční stromek dřevěný, 23cm, 2x AAA, teplá bílá, čas.
ihned k expedici
131 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2079 LED vánoční hvězda dřevěná, 2x AAA, teplá bílá, časovač
ihned k expedici
131 Kč
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva měděná (UM0904 COP)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva bílá (UM0904 WT)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 248 přírodní koule 16x WW TM
Poslední kus
ihned k expedici
113 Kč
| Počet žárovek: | 16 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.3 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
