Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Homestyling KO-AAA752770_873 Betlém 19 cm |
skladem
|
251 Kč | |
| 2 |
|
Retlux RXL 391 11,4 cm |
ihned k expedici
|
148 Kč | |
| 3 |
|
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý |
skladem CEN
|
290 Kč |
Celkem 236 produktů
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 45 cm, lístky, šišky a bílé bobule s perletí (PRZ4013)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Voják perníkový - magnesium, hnědý s barevným zdobením (ALA1661)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
634 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Délka: | 750 cm |
Zahradní párty osvětlení
Redcliffs KO-LE2200260 20 LED světel teplá bílá
ihned k expedici
652 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 14.5 cm |
Dekorace
Autronic Anděl se srdcem - látková figurka, bílá barva (ZM1379)
skladem CEN
681 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Zahradní dekorace
Autronic Zvonkohra - kovové trubice, dřevěné doplňky, hnědá (ZV1013)
skladem CEN
681 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 24 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2031T vánoční osvětlení 288Led XMAS Cluster 2,4m blue
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
Dekorace
Autronic Listí, bobule a šišky - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4014)
skladem CEN
699 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Svítilna kovová - ozdobná s rukojetí, zlatá (FUP517)
skladem CEN
717 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
