Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Relux RXL 275 Nano ř. 100LED 7,4m WW TM |
ihned k expedici
|
272 Kč | |
| 2 |
|
Retlux RXL 231 svíčky 20LED 5+5m WW TM |
ihned k expedici
|
360 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 334 ozdoba betlém dř. 1LED WW |
ihned k expedici
|
86 Kč |
Celkem 236 produktů
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
519 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100100 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
521 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2200 LED vánoční stromek, 37cm, 2x AA, vnitřní, teplá bílá, čas.
Poslední kus
ihned k expedici
525 Kč
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 34 cm, se šiškami, hnědý (PRZ3358)
skladem CEN
532 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Víla s motýlem na zápichu - kov, černá, LED osvětl. 1ks (KLS2110)
skladem CEN
537 Kč
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050trub anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050knih anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční řetěz
Homestyling KO-AX8521000 Vánoční světelný řetěz studená bílá 500 LED / 10 m
skladem
567 Kč
| Počet žárovek: | 500 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300210 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
569 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1435 vánoční osvětlení 180LED/8m
ihned k expedici
570 Kč
| Počet žárovek: | 180 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 8 m |
Spojovací řetěz
Emos D2AW03 Profi LED spojovací řetěz černý, 10 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 10 m |
Světelný řetěz
Progarden KO-LE2100200 venkovní LED PARTY 10 žárovek
skladem
619 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 7.4 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
