Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Retlux RXL 234 svícen 7LED WW TM |
ihned k expedici
|
416 Kč | |
| 2 |
|
Retlux RXL 142 strom 30LED 30cm CW |
ihned k expedici
|
271 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 355 girlanda nano bílá WW |
ihned k expedici
|
293 Kč |
Celkem 236 produktů
Dekorace
Homestyling KO-DD1000520 keramické svítící domky sada 3 ks
skladem
368 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779250 Světelný řetěz venkovní LED PARTY teplá bílá 80 LED
skladem
385 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 16 m |
Vánoční dekorace
Emos DCAW02 LED svícen stříbrný, 28,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Typ: | Svícen |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 289 řet.jž 600LED 11+5m MC TM
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Počet žárovek: | 600 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 16 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 443 Řetěz ramp. 3,2x0,7M WW
ihned k expedici
411 Kč
| Počet žárovek: | 160 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.2 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300250 LED PARTY 10 žárovek 6,8m
skladem
439 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 6.8 m |
Vánoční řetěz
Emos ZY0807T 100LED vánoční řetěz, 10m, studená bílá
ihned k expedici
444 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
Věnec
Autronic Věnec se šiškami - pr. 35 cm, jehličí a červené bobule (PRZ4018)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 32 cm, šišky, jehličí a bobule, šedý (PRZ4017)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, ojíněná (VAN218)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, zasněžená (VAN219)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
