Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Retlux RXL 317 kopule malá 3LED xmas WW |
ihned k expedici
|
75 Kč | |
| 2 |
|
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM |
ihned k expedici
|
85 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor |
ihned k expedici
|
699 Kč |
Celkem 236 produktů
Vánoční řetěz
Emos ZY1001 LED vánoční řetěz, 6,4m, studená bílá, programy
ihned k expedici
222 Kč
| Počet žárovek: | 128 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 6.4 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1970 Vánoční dekorace 10LED XMAS BELL GOLD teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
Vánoční osvětlení
Relux RXL 276 Nano ř. 100LED 7,4m CW TM
ihned k expedici
245 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2097 ZY2097 LED dekorace sklenice 2×AAA teplá bílá časovač
Poslední kus
ihned k expedici
245 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1414 Vánoční dekorace 10LED XMAS RATTAN HEART teplá bílá
ihned k expedici
246 Kč
Vánoční řetěz
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM
ihned k expedici
249 Kč
| Počet žárovek: | 150 |
| Barva světla: | Červená a studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Vánoční řetěz
Emos D4BC04 LED vánoční řetěz – ježek, 6 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
ihned k expedici
250 Kč
Dekorace
Autronic Jablíčka na drátku - béžová, cena za balení (36 ks) (PRA013 BEI)
skladem CEN
250 Kč
Vánoční dekorace
Homestyling KO-317910020 stromek v jutovém pytli 30 cm
skladem
251 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční hvězda
Emos ZY1967 LED vánoční hvězda 3D dřevěná, 2x AA, teplá bílá (poslední kus)
ihned k expedici
263 Kč
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 15 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
