Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Homestyling KO-AAA752770_873 Betlém 19 cm |
skladem
|
251 Kč | |
| 2 |
|
Retlux RXL 391 11,4 cm |
ihned k expedici
|
148 Kč | |
| 3 |
|
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý |
skladem CEN
|
290 Kč |
Celkem 236 produktů
Vánoční řetěz
Emos D3AC01 LED vánoční nano řetěz stříbrný, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
skladem
289 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477020 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 57 cm
skladem
1 217 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Vánoční strom
Autronic Stromek vánoční, umělý, zelený STROM-240GRN
Doprava zdarma
skladem CEN
4 189 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115810 venkovní LED PARTY 10 žárovek barevná
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115800 LED PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 5 m |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-ABR715220 hvězda svítící 18 cm kouřově šedá
skladem
341 Kč
| Typ: | Vánoční hvězda |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000420 s LED osvětlením 120 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000210 s LED osvětlením 45 cm
skladem
353 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330500 600 LED 100 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050trub anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. XL, bílý (KOB004-XL)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 120 cm, zelený (STROM004-120)
skladem CEN
2 334 Kč
| Výška (cm): | 120 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 150 cm, zelený (STROM002-150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM003-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 293 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM001-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 873 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Věnec
Autronic Věnec se šiškami - pr. 35 cm, jehličí a červené bobule (PRZ4018)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 250 cm, barva zelená (C0010250)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 772 Kč
| Výška (cm): | 250 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 150 cm, barva zelená (C0010150)
skladem CEN
1 616 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Anděl kovový - 57 cm, se srdcem v rukou, zlatý (KOB012-M)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Koník houpací - polyresin, s dárkem, krémovo-zlatý (AL1718-L)
skladem CEN
896 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic UM1033 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, stříbrný
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
