Vánoční osvětlení
Nejprodávanější produkty v kategorii Vánoční osvětlení
| 1 |
|
Retlux RXL 234 svícen 7LED WW TM |
ihned k expedici
|
416 Kč | |
| 2 |
|
Retlux RXL 142 strom 30LED 30cm CW |
ihned k expedici
|
271 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 355 girlanda nano bílá WW |
ihned k expedici
|
293 Kč |
Celkem 236 produktů
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300260 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
889 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300250 LED PARTY 10 žárovek 6,8m
skladem
439 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 6.8 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300230 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
823 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
Světelný řetěz
Homestyling KO-C46000500 LED 100 ks 3m
skladem
330 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva bílá (UM0904 WT)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000140 s LED osvětlením 50 cm barevný
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050knih anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. L, bílý (KOB004-L)
skladem CEN
1 327 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 34 cm, se šiškami, hnědý (PRZ3358)
skladem CEN
532 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 60 cm, šišky, jehličí a červené bobule (PRZ3339)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec - pr. 66 cm, umělé jehličí, zelený (UKH025)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 210 cm, zelený (STROM003-210)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 197 Kč
| Výška (cm): | 210 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 240 cm, zelený (STROM003-240)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 803 Kč
| Výška (cm): | 240 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, ojíněná (VAN218)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Vánoční umělý strom, smrk zasněžený. (C0320180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 389 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 155 cm, zelený (C0190150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 951 Kč
| Výška (cm): | 155 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Listí, bobule a šišky - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4014)
skladem CEN
699 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Listí a bobule - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4011)
skladem CEN
753 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
