Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
549 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
299 Kč |
Celkem 859 produktů
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 812 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (A1307.61.6) WL SAND NICKEL GEB. E14/40W, Schirm beige oval 28x11 mit Schalter, B 28cm, H 22cm, A 13cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
Stropní svítidlo
Palnas (61005256) Laura LED 48W, 3000K/4400lm, 40cm, bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 790 Kč
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 752 Kč
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 710 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Trio (R40081080) Bolivia 1xE27, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4524 GARETH 1xE27/40W/230V šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Chromová/ bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Závěsné svítidlo
Eglo 98876 LED ERVIDEL 6x480lm 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (264.61.6) WL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E14, 40W, IP20, L 24cm, B 22cm, A 20-36cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 664 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
