Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
199 Kč |
Celkem 859 produktů
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 861 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Redo (01-3279) KALI 12W (3279)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 821 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax (07059L) NEO FUENTE závěsné svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 2907 Stolní lampa MEDA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 704 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 6899 LED RIVER 40W, 2000lm, 4000K
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (95566) LED lustr AGRELA 2xLED/14,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 643 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Trio (R37091131) Perugia LED/37W 4500lm 4000K, IP44 Bílá kov stmívatelné
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 37 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 901098 ESPINAL 3xE27/40W bronz
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 489 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Stolní lampa
Eglo 39877 COPILLOS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 480 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stropní svítidlo
Vito (2026210) FINESSE LED 60x60, 60W, 4800lm, DO+AP, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8527) Cameleon svit.Sphere XL
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 380 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
