Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m |
ihned k expedici
|
349 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 859 produktů
Lustr
Eglo 97368 MONTEFINO Závěsné svítidlo E27, 5X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 536 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 513 Kč
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Eglo 39888 stolní lampa BALNARIO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Avide (9570065) stropní LED PANDORA 76cm, dálkové ovládání, 4800lm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 376 Kč
| Max. příkon zdroje: | 80 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 338 Kč
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 96306 LED Stropní svítidlo SELVINA 3xLED/12W+14W+9W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 164 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 060 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 050 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Immax (07137B) NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 995 Kč
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo s ventilátorem
Rabalux 6857 Dalfon LED Stmívatelné stropní svítidlo s ventilátorem LED/30W/230V + DO 3000-6000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 897 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
