Zastřihovač vousů Remington MB4047 Beard Kit
Katalogové číslo: 248416
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Typ zastřihovače: zastřihovač vlasů; zastřihovač vousůMateriál stříhacích nožů: titan
Použití a údržba: omyvatelný
Samoostřící nože: ANO
Počet nástavců v balení: 3
Zdroj energie: aku
Doba provozu (min): 90
Doba nabíjení (hod.): 16
Cestovní pouzdro: ANO
Provedení výrobku: hnědá barva
* Čepele s titanovým povrchem
* Samoostřicí čepele
* Nastavitelný hřeben pro extra délku (20-35 mm)
* Nastavitelný hřeben pro kratší délku (1,5-18 mm)
* Hřeben na strniště (1-5 mm)
* Detailní zastřihovač pro detailní úpravy
* Až 90 minut provozu bez kabelu
* Doba nabíjení 16 hodin
* Síť/akumulátor
* Nastavení délky pomocí kolečka
* Prémiová kosmetická taška
* Kontrolka nabíjení
* Omyvatelné čepele
Záruka 3 + 1 rok navíc
Pro rok záruky navíc zaregistrujte váš přístroj online do 28 dní od zakoupení výrobku na www.remington-europe.com/register
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.264
Výška (cm): 4.15
Šířka (cm): 4.45
Hloubka (cm): 16.40
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.592
Výška (cm): 17.00
Šířka (cm): 25.50
Hloubka (cm): 8.40
EAN: 5038061134193
Samoostřicí čepele, titanový povrch, nastavitelný hřeben, kosmetická taška.
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Napájení: | Aku |
| Doba provozu: | 90 min |
| Pouzdro: | Ano |
| Hloubka: | 16.4 cm |
| Šířka: | 4.5 cm |
| Výška: | 4.2 cm |
| Doba nabíjení: | 16 hod. |
| Hloubka balení: | 26.2 cm |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Hmotnost balení: | 0.6 kg |
| Materiál stříhacích nožů: | Titanová |
| Počet nástavců v balení: | 3 |
| Použití a údržba: | Omyvatelný |
| Samoostřící nože: | Ano |
| Šířka balení: | 17.7 cm |
| Typ zastřihovače: | Zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů |
| Výška balení: | 8.5 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
RRH Appliances Czech Republic s. r. o., 725754801, Jindřicha z Lipé 108, Česká Lípa 470 01, Česká republika















