Excentrická bruska NAC OS45-125-GN 380W
Podobné kategorie
Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Popis produktu
Hlavní přednosti
- Plynulá regulace rychlosti podle typu práce
- Systém odsávání prachu s praktickým sáčkem
- Součástí také brusné papíry s různou zrnitostí
- Ideální pro většinu brusných prací
Skvělý systém pro odsávání prachu
Brusné papíry pro kvalitně odvedenou práci
Specifikace
- Značka: NAC
- Model: OS45-125-GN
- Určení: excentrická bruska
- Výkon: 450 W
- Rychlost oscilace: 7 000 až 14 000 ot./min
- Regulace rychlosti otáčení: plynulá
- Hmotnost: 2 kg
- Průměr kotouče: 125 mm