Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 60cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 SON1) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2) |
skladem CEN
|
333 Kč |
Celkem 166 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva OŘECH (P-010 WAL)
skladem CEN
171 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-313 OAK)
skladem CEN
850 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 93 cm |
Regálový žebřík
Autronic Regálový žebřík, 6 polic, přírodní jedlové dřevo (DR-N131 NAT)
skladem CEN
390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 163 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 65x20 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-074 OAK)
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 60 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-024 BK)
skladem CEN
351 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 80 cm, MDF, barva černá, baleno v ochranné fólii (P-025 BK)
skladem CEN
405 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 36 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-063 OAK)
skladem CEN
190 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Regál
Halmar REG10 přírodní / šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 83 cm |
Regál
Halmar REG19 dub sonoma / černá
2 - 3 týdny
2 672 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 190 |
Polička
Halmar RANDOM P-2 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Regál
Halmar PAFOS bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 549 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Závěsná police
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150911) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 276 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033151011) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG2 bílá / dub sonoma
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-1 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, hnědá, ABP-E1083 OLW
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830bezo Regál koupelnový závěsný s přísavkami béžový
skladem
295 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-223 OLW
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 81 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
