Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
Celkem 166 produktů
Regál
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva OAK (P-011 OAK)
skladem CEN
243 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-225 OLW)
skladem CEN
620 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 145 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 120 cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-002 BK (WAL))
skladem CEN
414 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-013 SON1)
skladem CEN
333 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-223 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 81 cm |
Regál
Halmar BOLIVAR REG2 dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 155 cm |
Regál
Halmar PAFOS regál černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591201) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
8 220 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-214 OLW)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 113 cm |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-2 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Regál
EURO nářadí 150604 Regál policový, 90 x 45 x 180 cm, dřevotříska, 200 kg
skladem
1 876 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 180 cm |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830seda Regál koupelnový závěsný s přísavkami šedý
skladem
295 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Polička
Halmar MERCI polička černý artisan
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Kancelářský kontejner
Autronic 30x46x59cm, kov, bílá, AUK-E1130 WT
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 59.2 cm |
Polička
Autronic bambus, přírodní, AUK-E1016 NAT
skladem CEN
306 Kč
| Barva: | Bambus |
| Hloubka (cm): | 24.5 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-224 OLW
skladem CEN
675 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 113 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
