Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
Celkem 166 produktů
Knihovna
Forte Mauro MXXR221-U88 ,73x73x33cm, barva taupe, 1*karton
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Taupe |
| Výška: | 73 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR411-D41F ,38x142x33cm, barva dub pískový, 1*karton
skladem
1 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 141 cm |
Regál
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 95 cm |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 5 polic
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 120 cm |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál s 6 košíky
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 35 |
Regál
EURO nářadí 150604 Regál policový, 90 x 45 x 180 cm, dřevotříska, 200 kg
skladem
1 876 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 180 cm |
Regál
Halmar CABOTO bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 022 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Regál
Halmar BOLIVAR REG1 regál dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 120 cm |
Regál
Halmar CABOTO 16 bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 581 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR331-D95 ,107x107x33cm, barva dub, 1*karton
skladem
2 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 107 cm |
Regál
Halmar REG19 dub sonoma / černá
2 - 3 týdny
2 672 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 190 |
Regál
Halmar BOLIVAR REG2 dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 155 cm |
Kancelářský kontejner
Autronic 30x46x59cm, kov, bílá, AUK-E1130 WT
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 59.2 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
