Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 60cm, barva sonoma dub. Baleno v ochranné fólii. (P-001 SON1) |
skladem CEN
|
252 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva černá matná (P-009 BK) |
skladem CEN
|
675 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 90cm, barva bílá matná. Baleno v ochranné fólii. (P-013 WT2) |
skladem CEN
|
333 Kč |
Celkem 166 produktů
Regál
Autronic Regál 4 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-4)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 100 cm |
Dřevěný regál
Autronic Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N133 NAT)
skladem CEN
981 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 149 cm |
Regál
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-314 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG2 bílá / dub sonoma
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG2 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 3 police
skladem
1 090 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Regál
Autronic Regál, 5 polic, lakovaný bambus (DR-011-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 140 cm |
Regál
Autronic Regál 3 šuplíky, lakovaný bambus a látka (DR-012-3)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 110 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-314 OLW
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Polička
Halmar MERCI polička černý artisan
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Regál na hračky
Autronic mdf, vícebarevná, AUR-E1033 WT
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 60 cm |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-1 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Regál
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 111 cm |
Polička
Halmar RANDOM P-2 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Nástěnná police
Halmar RANDOM 2 P-2 kašmír ořech černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Hloubka (cm): | 20 cm |
Regál
Autronic Regál 5 police, lakovaný bambus a MDF (DR-013-5)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 128 cm |
Regál
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, masiv bambus, přírodní odstín a lak (DR-046)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 83 cm |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
