Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
Celkem 166 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, sada 3 ks, barva šedá - matná (P-008 GREY2)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Polička
Autronic Polička nástěnná, sada 3 ks, MDF, 3D dekor dub sonoma dark, baleno ve fólii (P-008 SON)
skladem CEN
324 Kč
| Hloubka (cm): | 12 cm |
Regál
Halmar CABOTO 16 bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 581 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 144 cm |
Regál
Halmar LIMA REG3 bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
Regál
Halmar LIMA REG3 dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 901 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
Závěsná police
G+K Meble I WZ-0169 (1031691301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
6 552 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-213 OLW)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG2 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-212 OLW)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 5 polic
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 120 cm |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál 3 police
skladem
1 090 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 80 cm |
Konzolový stolek
Autronic Konzolový stolek s policí, 70x20x82 cm, dekor staré dřevo (CT-G1082 OLW)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 82 cm |
Konzolový stolek
Autronic Konzolový stolek s policí, 70x20x82 cm, dekor dikový dub (CT-G1082 OAK)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 82 cm |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Regál
Bathroom Solutions KO-C80653830cern Regál koupelnový závěsný s přísavkami béžový
skladem
295 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 69 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR221-U88 ,73x73x33cm, barva taupe, 1*karton
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Taupe |
| Výška: | 73 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR411-D41F ,38x142x33cm, barva dub pískový, 1*karton
skladem
1 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 141 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-215 OLW
skladem CEN
585 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 144 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
