Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
| 1 |
|
Autronic Regál dřevěný, 6 polic, jedlové dřevo, přírodní odstín (DR-N134 NAT) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-213 OAK) |
skladem CEN
|
324 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 5 polic, dekor dub, MDF, černý lak (GD-215 OAK) |
skladem CEN
|
585 Kč |
Celkem 166 produktů
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 40cm, barva tmavý sonoma dub.Baleno v ochranné fólii. (P-023 SON2)
skladem CEN
198 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Regál
Autronic Regál, 2 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-212 OAK)
skladem CEN
261 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 49 cm |
Nástěnné polička
Autronic Poličky nástěnné 80 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-065 OAK)
skladem CEN
190 Kč
| Hloubka (cm): | 16 cm |
Nástěnné polička
Autronic Polička nástěnná 30 cm, MDF, dekor dub, kov černý mat (P-061 OAK)
skladem CEN
130 Kč
| Hloubka (cm): | 10 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG1 bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG1 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Regál
Halmar SMART REG-1 dub přírodní/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 046 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 196 |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0315 dub (1033151111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
10 644 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0169 (1031691401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
8 220 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Bambusový regál
G21 Bambusový regál s 6 košíky
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Bambus |
| Výška (cm): | 35 |
Plastový regál
Homestyling KO-009000030 3patrový rohový 71 cm bílá
skladem
300 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 71 cm |
Regál
Autronic Regál, mdf, černá, AUR-E1121 BK
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 180 cm |
Set nástěnných poliček
Autronic Set 2 nástěnných poliček, mdf, béžová, ABP-E1083 WT
skladem CEN
711 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Regál na hračky
Autronic mdf, vícebarevná, AUR-E1033 WT
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 60 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR331-D95 ,107x107x33cm, barva dub, 1*karton
skladem
2 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 107 cm |
Regál
Autronic kov, černá, AUR-G2120 BK
skladem CEN
891 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 180 cm |
Regál
Autronic mdf, hnědá, GD-314 OLW
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 126 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
