Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY) |
skladem CEN
|
3 321 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar RAPID černá
2 - 3 týdny
996 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlý popel
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlá růžová
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K1062 GREY
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-K1062 BLUE
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Halmar DINGO šedá-černá
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Černá/Šedá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar DINGO růžová
ihned k expedici
1 158 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Růžová |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílá plastová skořepina, sedák bílá látka, kovový kříž (KA-X7055 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S3015 BK
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-S3015 GREY
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar TIMMY tyrkysová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, tyrkysová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Tyrkysová |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-W8008 PINK
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, cappucino plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 CAP)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
