Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
Celkem 271 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM (KA-Y326 GREY)
skladem CEN
2 390 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar CHRONO bílá-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FIDEL šedá
2 - 3 týdny
2 256 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně růžová / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětská kancelářská židle
Halmar NANI růžová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX černá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar TEKSAS černá - skóra
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kůže |
| Barva detailu: | Černá |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, cappucino plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 CAP)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar FABIO kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 530 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER 2 kancelářské křeslo šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar ROMANO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar THOMAS černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 739 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010opic Opice
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlá růžová
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
