Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá koženka, plast. kříž (KA-F03 BK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, černá mesh, plastový kříž (KA-W022 BK) |
skladem CEN
|
1 701 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY) |
skladem CEN
|
1 521 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH zelená / černá, plyn.píst (KA-B047 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka, houpací mechani (KA-G408 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO šedá velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar HAMLET černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-krémová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO 2 tkanina, červená / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar QUAD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 232 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar RUBIO šedá/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, zelená síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílá plastová skořepina, sedák bílá látka, kovový kříž (KA-X7055 WT)
skladem CEN
1 161 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská židle
Homestyling KO-DD1000530velr Velryba
skladem
384 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-R223 BK
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl
Autronic 100x40cm, mdf, divoký dub, GD-504 OAK
skladem CEN
590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 100 cm |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-W8008 GREY
skladem CEN
1 390 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
