Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4) |
skladem CEN
|
1 790 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FAUST sestava stůl + 4 křesla dub sonoma |
2 - 3 týdny
|
2 743 Kč |
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K561 hořčicová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 241 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 LAN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K211 židle šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 270 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO chrom/C4 béžová
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle šedá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl (DCH-459 GREY3)
skladem CEN
1 290 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 béžová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 černá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 námořnická
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Medová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 hořčicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 šedá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
G21 Orbita black, koženková
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
