Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2) |
skladem CEN
|
2 790 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-313 WT) |
skladem CEN
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 514 Kč |
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K417 černá velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 námořnická velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 hořčicovávelvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 šedá velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K66 bordó, rám zlatá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K66S modrá, rám stříbrná
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 béžová
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 šedá
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 LAN2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K478 černá - bílá
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 židle bílá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Barová židle
Autronic Židle barová, červená látka, černá podnož (AUB-1068 RED2)
skladem CEN
1 090 Kč
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2)
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K521 hořčicová
2 - 3 týdny
1 097 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik bílá
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
