Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-312 WT) |
skladem CEN
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 759 Kč |
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K514 bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 jasně modrá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Světle modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 pomerančová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Pomerančová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle olivová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal ALAN Velvet černá/ oliva Bluvel 77
skladem
990 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Velur |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, nohy černý kov (CT-395 CRM2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, bílý plast (DT-X7007 WT)
skladem CEN
990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 65.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
1 016 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar ISO černá, OBAN EF019
2 - 3 týdny
1 016 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 béžová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 bílá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 židle černá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 khaki
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Khaki |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 židle skořicová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
