Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 936 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40 |
skladem
|
1 890 Kč |
Celkem 989 produktů
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3)
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Třešeň |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka stříbrná COWBOY / chrom (HC-486 SIL3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 70.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar CASEMIRO deska - bílá mramor, noha - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 938 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K500 béžová / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar REGINALD stůl kulatý deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 727 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2)
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 663 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-395 SIL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kov, černý lak (HT-F4413 OAK)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 COF3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 SIL2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-973 YEL4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
