Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K373 béžová |
ihned k expedici
|
1 646 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní set (1+2), MDF dekor divoký dub, čtyřnohá kovová podnož, černý matný lak (AUT-O2121 OAK) |
skladem CEN
|
2 151 Kč |
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - krémová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 CRM3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120+30+30x80 cm, keramická deska bílý mramor, kov, černý matný lak (HT-405M WT)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat (HT-430 CAP)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 490 Kč
| Barva desky: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110-150 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 růžová
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 868 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 161 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní stůl
Halmar FRYDERYK 160/240 cm barva bílá (160-240x90x74 cm)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 189 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Třešeň |
| Šířka (cm): | 160-240 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 462 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 170 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
