Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 090 Kč | |
| 2 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 292 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 989 produktů
Dřevěná jídelní židle
Ton Stockholm 311700/568, dub, barva Natural, olej, stohovatelná, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 300 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
casarr TRIX šedá
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Signal Poprad 80x80 medový/patyna
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 090 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-406M GREY)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-312 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-313 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar ANTON černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 759 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 106 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 514 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
