ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG HEPA filtr VP 6080 BS |
skladem
|
299 Kč | |
| 2 |
|
ECG NM 119 Black |
skladem
|
899 Kč | |
| 3 |
|
ECG SO 375 |
ihned k expedici
|
1 099 Kč |
Celkem 198 produktů
Napařovací žehlička
ECG NZ 190
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 80 g/min |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1520 Glass
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Bílá |
Osobní váha
ECG OV 1821 White
skladem
399 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Kulma na vlasy
ECG KE 2451 Simply Curly
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 45 W |
| Barva: | Bílá/zlatá |
| Studený vzduch: | Ne |
Rychlovarné konvice
ECG RK 1758 Blue
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá/modrá |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1758 Green
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1758 Grey
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Šedá |
Osobní váha
ECG OV 137 Glass
skladem
349 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Bílá/průhledná |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Vysoušeč vlasů
ECG VV 1200 travel S
skladem
299 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Bílá/stříbrná |
Rychlovarné konvice
ECG RK 1022 blue
skladem
299 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Bílá/modrá |
Rychlovarné konvice
ECG RK 1022 green
ihned k expedici
299 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Bílá/zelená |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
