ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG HEPA filtr VP 6080 BS |
skladem
|
299 Kč | |
| 2 |
|
ECG NM 119 Black |
skladem
|
899 Kč | |
| 3 |
|
ECG SO 375 |
ihned k expedici
|
1 099 Kč |
Celkem 198 produktů
Elektrický gril
ECG KG 1000 Gourmet
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Tyčový vysavač
ECG VT 4620 3in1 Hugo
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Černá/červená |
| Doba provozu: | 90 min |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
Tyčový vysavač
ECG VT 4420 3in1 Simon
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon/výkon: | 75 W |
| Barva: | Bílá, šedá |
| Hlučnost: | 80 dB |
Pečící trouba
ECG ET 2001B Airfry
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Šířka: | 43.5 cm |
| Barva: | antracit |
Pečící trouba
ECG ET 20482 Stainless
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 190 Kč
| Celkový objem: | 48 l |
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Pečící trouba
ECG ETH 3701G
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Celkový objem: | 37 l |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2390 VGSS
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 23 l |
Monoklimatická chladnička
ECG ERT 10861 WE
Záruka 5 let
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.23 kWh |
| Výška: | 86.4 cm |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 10855 WE
Záruka 5 let
skladem
4 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 60 l |
Jednodvéřová chladnička ECG ERT 108531 WE
ECG ERT 108531 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
Kuchyňský robot
ECG FORZA 5500 Giorno Bianco
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Nerezová, bílá |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 5500 Giorno Scuro
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Nerezová, černá |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21530 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 150 cm |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 6600 Metallo Argento
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 6600 Metallo Nero
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
