Aku šroubováky a vrtačky
Nejprodávanější produkty v kategorii Aku šroubováky a vrtačky
| 1 |
|
Extol Light (402403) s příklepem, růžový, 12V Li-ion, 2000mAh, v kufru s nářadím, sada 27ks |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 2 |
|
Procraft PA18Pro DFR |
ihned k expedici
|
949 Kč | |
| 3 |
|
Extol Lady 4(02402) růžový, 12V Li-ion, 1500mAh |
skladem
|
1 099 Kč |
Celkem 114 produktů
Aku rázový utahovák
Procraft PWA18 (bez baterie a nabíječky)
ihned k expedici
1 715 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Aku rázový utahovák
Extol Industrial (8791810) 1/2“ SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
ihned k expedici
2 199 Kč
Sada aku nářadí
Extol Premium (8898314) sada aku nářadí SHARE20V v tašce, 7ks - vrtačka, úhlová bruska, ocaska, excentrická bruska, 2x baterie
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 657 Kč
Aku vrtací šroubovák
Extol Craft 402451, BRUSHLESS, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
ihned k expedici
798 Kč
Aku vrtací šroubovák
Extol Light (402403) s příklepem, růžový, 12V Li-ion, 2000mAh, v kufru s nářadím, sada 27ks
skladem
1 890 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | Plynulá regulace |
Aku šroubovák
Extol Lady 4(02402) růžový, 12V Li-ion, 1500mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1500 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 19 |
Aku šroubovák
Extol Craft (402114) 3,6V Li-ion, 1300mAh se svítilnou
skladem
697 Kč
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 7 |
Aku šroubovák
Extol Industrial (8791110T) vrtací šroubovák aku s příklepem, 18V Li-ion, 4 pólový motor, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
skladem
1 696 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 18 |
Aku vrtací šroubovák
Extol Craft (402400) 12V Li-ion, 1300mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Akumulátorový rázový utahovák
Extol Premium (8891811) 1/2 aku SHARE20V, 180Nm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
599 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Aku vrtačka
Festa 28003 20V/ 2, 0Ah
Doprava zdarma
skladem
3 187 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA40bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
1 888 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Aku vrtací šroubovák
Procraft PA18C
skladem
1 144 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1.5 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA36bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
2 173 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Aku šroubovák
Total TSDLI04062 mini, 4V, USB nabíjení, se sadou bitů
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
690 Kč
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
