GPON terminál TP-Link XZ005-G6 1x 2.5GLAN, 1x SC/APC

GPON terminál TP-Link XZ005-G6 1x 2.5GLAN, 1x SC/APC
Katalogové číslo: 305660
skladem( ověření dostupnosti zboží )Možnosti doručení

5 a více kusů, možnost vyzvednutí:Osobní odběr prodejna Svitavy

1 099 Kč s DPH
Spočítat splátky Home Credit
Přidat do porovnání

Potřebujete poradit s výběrem?

Zeptejte se co vás zajímá
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
icon
Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici
icon
Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

TP-Link XZ005-G6 1x 2.5GLAN, 1x SC/APC

skladem

Popis produktu

Terminál TP-Link XZ005-G6 vám poskytne vysokorychlostní GPON přístup k internetu s rychlostí až 2,5 Gb/s při downstreamu a 1,25 Gb/s při upstreamu. Díky podpoře duálního režimu EPON + GPON získáte flexibilnější připojení k optické síti. Na zařízení se nachází jeden 2,5GbE LAN port. Zajišťuje rychlé sdílení sítě a spolehlivé připojení. 

Hlavní přednosti

  • Vysokorychlostní GPON přístup k internetu
  • Podpora duálního režimu EPON + GPON
  • Spolehlivé a rychlé připojení díky portu 2,5GbE
  • Intelligent power-saving – chytrá úspora energie
  • Vzdálená správa díky rozhraní OMCI

Inteligentní úspora energie a snadné zprovoznění

Používání zařízení TP-Link je velmi snadné. Nainstalujete ho rychle a bezproblémově. Po připojení k napájecímu adaptéru navíc dokáže chytře šetřit energii

Vzdálená správa

Usnadněte si nastavení terminálu pomocí vzdálené správy. Zařízení totiž podporuje OMCI (ONU Management Control Interface), které vám umožní centralizovanou konfiguraci a správu.

Specifikace

  • Značka: TP-Link
  • Model: XZ005-G6
  • Určení: GPON/XPON
  • Externí napájecí zdroj: 9 V DC/0,6 A
  • Rozhraní: 1x PON port, 1x 2,5 Gigabit RJ45 LAN port
  • Tlačítka: 1x Power On/Off tlačítko, 1x resetovací tlačítko
  • IEEE standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.1p, 802.1Q
  • Downstream rychlosti: 2,488 Gbps (GPON), 1,25 Gbps (EPON)
  • Upstream rychlosti: 1,244 Gbps (GPON), 1,25 Gbps (EPON)
  • Optický modul: třída B+
  • Vlnová délka: upstream 1 310 nm, downstream 1 490 nm
  • Transmitter: DFB Laser
  • Přijímač: Super-TIA
  • Rozsah: 0 až 20 km
  • GPON standardy: ITU-T G.988, G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Systémové požadavky

  • Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX nebo Linux
  • Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, nebo jiný Java-enabled browser
  • Předplatné u poskytovatele internetu

Softwarové vlastnosti

  • Management: lokální WebGUI a Telnet, Remote managemenr OMCI
  • Zabezpečení: AES Encryption, Packet Filter based on VLAN
  • Pokročilé vlastnosti: Upstream a Downstream FEC, Dynamic Bandwidth Allocation(DBA) podpora NSR/SR, až 16 T-CONTs a 256 GEM Porty, Optical power detection, Dying Gasp, Terminal Silent mechanism
  • VLAN: 802.1Q tag VLAN, VLAN transparent mode/VLAN translation mode/VLAN trunk mode, Authentication based on SN and Password, VLAN Auto Detect
  • IGMP: IGMP v1/v2/v3

Fyzické parametry

  • Certifikace: CE, RoHS
  • Provozní teplota: 0 až 40 °C
  • Skladovací teplota: -40 °C až 60 °C
  • Provozní vlhkost: 10% až 90% bez kondenzace
  • Skladovací vlhkost: 5% až 90% bez kondenzace
  • Barva: bílá
  • Rozměry (š x v x h): 95 x 29,3 x 75 mm

Obsah balení

  1. 1x zařízení
  2. 1x napájecí adaptér
  3. 1x rychlý návod k instalaci

Dotazy a diskuze


Vložit dotaz

Tyto osobní informace potřebujeme pro vyřízení vašeho dotazu. Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Není to přesně to co jste hledali? Vybírejte z podobných produktů

Venkovní jednotka TP-Link CPE220 2.4GHz, 2T2R, 12dBi
skladem
1 349 Kč
Přístupový bod (AP) Tenda i9
skladem
1 046 Kč
Přístupový bod (AP) Tenda i24
skladem
1 281 Kč