Kanlux (22110) MORTA B CT-DSL50 B podhledové bodové svítidlo
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 225441
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Kanlux
Nejprodávanější produkty v kategorii Bodové stropní osvětlení
| 1 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
686 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
424 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
561 Kč |
Celkem 169 produktů
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 367 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 3299 ROTEM stropní 4xE14
Poslední kus
ihned k expedici
2 239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné svítidlo
Eglo 98025 LED Panel SALOBRENA 1 LED/40W/230V bílá
ihned k expedici
2 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5984 Bodové svítidlo PETER 4xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 118 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (900712) ARRECIFE 2xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 977 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné stropní svítidlo
Aulix LED2 (2250933) LINEAR 5, B zápustné černé
Poslední kus
ihned k expedici
1 905 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94724) LED Bodové svítidlo MAURANO 4xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 92599 LED bodové svítidlo BUZZ 6xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | E |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 679 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2083 Solo GU10 4x MAX 40W bílá
skladem
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31008) LED Bodové svítidlo BIMEDA 4xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | F |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 88475 DAKAR 1 Bodové svítidlo 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39133) LED bodové svítidlo BREA 1xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 224 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533341716) LED bodové stropní svítidlo Fremont
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Immax (07244L) NEO LITE RONDATES LED 16,5cm 32W černá, kov+plast dálkové ovládání WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
1 175 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
