Kanlux (22110) MORTA B CT-DSL50 B podhledové bodové svítidlo
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 225441
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Kanlux
Nejprodávanější produkty v kategorii Bodové stropní osvětlení
| 1 |
|
Emos ZV1131 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11 W teplá bílá |
ihned k expedici
|
449 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 1093 Spot relight GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová |
ihned k expedici
|
51 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2055 Kobald Bodové svítidlo 1xE27/25W/230V černá |
ihned k expedici
|
195 Kč |
Celkem 169 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
614 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 679 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (31675) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70130 LiTrack Spot 09V 5W, 330lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71202 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
144 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Podhledové svítidlo
Eglo 94519 LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2132 LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Podhledové svítidlo
Kanlux (22117) MORTA B CT-DSO50 SR podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (96166) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/1
Poslední kus
ihned k expedici
642 Kč
Přisazené svítidlo
Emos ZD2222 LED panel 120×120, vestavný stříbrný, 6W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
188 Kč
Stropní bodové svítidlo
Vito (2101850) Tracklight SUN-G3 4000K, 30W, 2490lm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
skladem
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá
skladem
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Kanlux (22551) BORD přisazené bodové svítidlo GU10 bílá
skladem
397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71208 SHAUN2 15W, 1480lm, 3000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571966) D118mm 6W/37W, 420lm, CCT
skladem
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
