Myčka nádobí AEG FFB53630ZM
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz




Popis produktu
Držák GlassHolder v myčkách nádobí AEG zajišťuje úplnou ochranu pro veškeré vaše skleněné nádobí. Dolní koš je vybaven držáky SoftGrips a podpěrami SoftSpikes®, které jsou speciálně navrženy tak, aby sklenice držely na místě. Během každého programu se tím předchází poškození nádobí.
MĚKKÉ HROTY PRO BEZPEČÍ KŘEHKÉHO SKLA
Křehké sklenice vyžadují tu nejšetrnější péči. Gumové hroty SoftSpikes® v horním koši této myčky poskytnou křehkým kouskům oporu a ochranu. Účinně stabilizují vaše sklo, čímž zamezují jeho poškození.
AUTOMATICKÉ OTEVŘENÍ DVÍŘEK AIRDRY
Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu zajišťuje efektivnější sušení a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Už žádné zaschlé kapky.
Technické parametry:
Specifikace- Instalace: Volně stojící spotřebič
- Kapacita mytí: 13: Podle normy IEC pro sadu nádobí. Jednou sadou nádobí je podle této normy: talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, sklenice, čajový šálek s podšálkem, nůž, vidlička, polévková lžíce, dezertní lžíce a lžička.
- Spotřeba vody a energie: 9.9 l, 0.82 kWh
- Šetrná funkce pro sklo
- 5 programů, 4 teplot(y)
- Mycí programy: 30 minut 60 °C, AutoSense 45-70 °C, ECO, sklo 45 °C, intenzivní 70 °C
- Systém sušení: AirDry
- Panel s textem a symboly
- Funkce odloženého startu 1-24 hodin
- Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
- Indikátor doplnění soli
- Indikace funkcí: zpožděný start 1-24h, otevření dveří, fáze sušení, konec, vybraný program, indikátor pro leštidlo, fáze oplachování, sůl, úspora času, fáze mytí, XtraDry
- Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení
- Horní košík má 2 červené měkké špičky, skládací poličky na šálky, plastové barevné madlo
- Dolní košík má 2 rozložitelné talířové poličky, GlassHolder, plastové barevné madlo
- Systém sušení: AirDry
- Typ motoru: Invertorový motor se zárukou 10 let
- Instalace: Volně stojící spotřebič
- Rozměry (mm): 850x600x625
- Délka napouštěcí hadice (cm): 150
- Délka vypouštěcí hadice (cm): 150
- Požad. jištění (A): 10
- Typ napouštěcí hadice: Aqua control
- Čistá hmotnost (kg): 45.4
- Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky, Výšková nastavitelnost 0-1 cm
- Třída energetické účinnosti: D
- Třída emisí hluku šířeného vzduchem: C
- Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 46
- Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 84
- Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 13
- Spotřeba vody na cyklus (lit.): 9.9
- Trvání programu (h:min): 3:57
- Pohotovostní režim (W): 0.5
- Index energetické účinnosti: 49.9
- Příkon (W): 1950
- Napájecí napětí (V): 220-240
- Frekvence (Hz): 50
- Účinnost mytí: 1.121
- Účinnost sušení: 1.061
- Produktové číslo (PNC): 911 514 033
- Délka přívodního kabelu (m): 1.5
- Programy: 30 minut 60 °C, AutoSense 45-70 °C, ECO, sklo 45 °C, intenzivní 70 °C
- Počet programů: 5
- Počet teplot: 4
- Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
- Vodní senzor: Ano
- Displej zobrazuje: zpožděný start, zbývající čas, servisní kód
- FuzzyLogic - množstevní automatika: Ano
- Vlastnosti dolního koše: 2 rozložitelné talířové poličky, GlassHolder, plastové barevné madlo
- Vlastnosti horního koše: 2 červené měkké špičky, skládací poličky na šálky, plastové barevné madlo
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 84 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 13 |
| Barva: | Nerezová |
| Hlučnost: | 46 dB |
| Šířka: | 60 cm |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Displej: | Ano |
| Hloubka: | 62.5 cm |
| Indikátor nedostatku leštidla: | Ano |
| Indikátor nedostatku soli: | Ano |
| Odložený start: | Ano |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Počet programů: | 5 |
| Spotřeba vody: | 9.9 l |
| Výška: | 85 cm |
| Auto program: | Ano |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Eco program: | Ano |
| Funkce pro tablety: | Ano |
| Intenzivní program: | Ano |
| Invertorový motor: | Ano |
| Možnost podstavby: | Ne |
| Ovládací panel: | Viditelný |
| Program na dětské nádobí: | Ne |
| Program na sklo: | Ano |
| Rychlý program: | Ano |
| Samočistící filtr: | Ne |
| Samostatný předoplach: | Ano |
| Signál ukončení: | Ano |
| Tlačítko 1/2náplně: | Ano |
| Typ myčky: | Volně stojící |
| Ukazatel zbývajícího času: | Ano |
| Úprava proti otiskům prstů: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ne |
| Zásuvka na příbory: | Ne |
ELECTROLUX, s.r.o., eshop.info@electrolux.com, 261302261, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4 14000, Česká Republika









